Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Nerez - hliník

Nerez - hliník

Sortiment hutního materiálu jsme doplnili o produkty z nerezu a hliníku. Tyto kovy nabízejí jedinečné vlastnosti a najdou uplatnění jak ve stavebnictví, tak ve strojírenství a v mnoha dalších oborech.

Hliník

Tento kov má vysokou tepelnou a elektrickou vodivost, nízkou hmotnost a dobrou chemickou odolnost. Proto se hliník stává stále populárnější. Připravili jsme pro vás různé výrobky z hliníku, jsou to například desky, tyče, čtyřhrany, šestihrany, trubky a další produkty.

Nerez

Ocel, která odolává korozi, je stále žádanější. Obsahuje slitinu uhlíku se železem a další prvky (nikl, chrom či mangan), které zlepšují její užitné vlastnosti a zabraňují korozi. Nerez najde široké uplatnění napříč obory. Ceněné jsou hlavně její vlastnosti, jako je odolnost a dlouhá životnost. Tento kov působí esteticky, proto nachází uplatnění nejen v exteriérech, ale i v interiérech budov.

Opracování a doprava

Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního produktu z hliníku nebo nerezi, a navíc ho pro vás upravíme podle vašeho přání. Prodávané materiály dělíme, řežeme, vrtáme anebo je povrchově opracujeme. Jestli nemáte vlastní možnosti dopravy, přivezeme je až k vašim dveřím.

Máte zájem o bližší informace?

Navštivte naši prodejnu Máte zájem o dlouhodobější spolupráci? Kontaktujte naše obchodní oddělení Nakupte si v našem E-shopu