Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Aktuality > Společnost FOINIA STEEL podporuje HC Škoda Plzeň již 23. sezónu

Společnost FOINIA STEEL podporuje HC Škoda Plzeň již 23. sezónuDatum konání:
30.8.2021

Společnost FOINIA STEEL je obchodní společnost s hutním materiálem. FOINIA STEEL zahájila činnost v roce 1991 s cílem poskytovat svým zákazníkům produkty na vysoce profesionální úrovni a s vysokou mírou přínosů pro zákazníka. V současné době nabízí kompletní sortiment hutních materiálů, který je uskladněn ve vlastních prostorách sídla společnosti.

Plzen-spoluprace.jpeg

„Jakožto plzeňský patriot jsem zastánce podpory regionální sportovních klubů a tím také ukázat našim obchodním partnerům, že jejich projevené důvěry si upřímně vážíme a část našich financí investujeme na ,Škodovácký led'. Jsem přesvědčen, že mezi našimi zákazníky se najde mnoho majitelů modrobílých šál i dresů s okřídleným šípem a přístup ocení návštěvou v našem obchodě s hutním materiálem v Plzni. Budeme potěšeni a společně všichni držíme palce, ať je letošní sezona úspěšná!!! “ říká Radim Barchánek za společnost FONIA STEEL.
 
„Společnost FOINIA STEEL je naším dlouhodobým partnerem a my jsme jí opravdu vděčni, že nás i nadále podporuje. Zůstala s námi i přes problémy spojené s COVID-19 a potvrdila, že je na ni spolehnutí. Obrovsky děkujeme,“ uvedl k podpisu smlouvy generální manažer HC Škoda Plzeň Martin Straka.