FOINIA STEEL prodej hutního materiálu

Jsme vaše železná opora

Nabízíme tyto produkty 

Aktuality

23. 5. 2024 Volná pozice - Prodejce hutního materiálu

Hledáme do našeho týmu prodejce hutního materiálu na pobočce v Plzni. Pokud máš chuť a schopnosti komunikovat, budovat vztahy se zákazníkem a podílet se na rozvoji naší prodejny, tak tato pozice je právě pro Tebe!

Číst více
21. 5. 2024 Volná pozice – Skladník

Hledáme skladníka, který se připojí k našemu týmu a bude zodpovědný za účinné řízení skladových operací ve stabilní firmě, která má dlouholetou tradici s hutním materiálem.

Číst více

 

Obchodujeme s hutním materiálem

 

Od roku 1991 se Foinia steel specializuje na obchod s hutním materiálem, a od té doby jsme se stali důvěryhodným partnerem pro velké i malé odběratele. Naše společnost se neustále rozvíjí, avšak zůstáváme pevně ukotveni jako rodinná firma s 35 zaměstnanci, kteří se neustále snaží o maximální spokojenost našich zákazníků.

Nejenže nabízíme široký sortiment hutního materiálu, který máme ihned k dispozici v našich skladovacích prostorech, a proto jsme schopni rychle a efektivně reagovat na potřeby našich klientů, ale také je naší nedílnou součástí materiál zpracovat moderními technologiemi a nabídnout komplexní služby:

  • dělení, ohýbání a ohraňování materiálu
  • zámečnické práce a montáže
  • výroba betonářské armatury
  • možnost dopravy s naší flotilou vozů po celé ČR

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu, který se zaměřuje na kvalitu, důvěryhodnost a individuální přístup, pak jste na správném místě.

Jsme tu pro vás.